Інформаційний бюлетень № 22

Дата: 08.09.2016 16:08

РІДНЕ СЕЛИЩЕ

Інформаційний бюлетень № 22

Великобагачанська селищна рада продовжує інформувати про свою діяльність.

26 червня працівники селищної ради прийняли участь у покладанні квітів до пам’ятника Шевченка з нагоди  двадцятої  річниці Конституції України.

26 червня на стадіоні «Колос», що у Великій Багачці відбувся черговий тур чемпіонату Великобагачанського району з футболу між командами «ДЮСШ» Велика Багачка та ФК «Довгалівка». Команда «ДЮСШ» Велика Багачка отримала поразку, з рахунком 6:2.

Продовжуються роботи по благоустрою селища. Біля музичної школи по вул. Каштановій облаштовано трьох’ярусну  клумбу. До роботи  по облаштуванню клумби були залучені працівники відділу освіти та голова районної громадської організації воїнів – інтернаціоналістів Галенко Володимир Іванович. Розсаду квітів висадили працівники селищної ради. Розсаду люб’язно надали: Тронько Надія Іванівна, Швагер Надія Григорівна, за що всім  велика вдячність.

Виготовлена проектно – кошторисна документація на будівництво водогону по вул. Скелі. Вартість робіт по будівництву самого водогону 295 тис. грн.

Виготовлена проектно – кошторисна документація на будівництво водогону по вул. Молодіжній. Вартість робіт по будівництву самого водогону 238 тис. грн.

Проведено благоустрій автобусної зупинки біля ПСК «Великобагачанський коопзаготпром» в напрямку Полтави і в напрямку Миргорода. Також виконано благоустрій автобусної зупинки біля школи в напрямку Полтави і в напрямку Миргорода.

Дякуємо фермеру , Луценко Леоніду Іллічу за надану допомогу у поливанні клумби по  односторонці. До роботи у поливанні клумби по  односторонці були залучені працівники селищної ради.

Згідно рішення зборів та прохання жителів в селі Довгалівка облаштовано три ліхтарі.

Замінено електролампи на шлюзі. Змонтовано новий ліхтар по вул. Європейській в замін розбитого в результаті ДТП.З метою покращення освітлення у сквері «Ювілейний» змонтовано три  додаткових ліхтарі на стойках, а також один ліхтар за приміщенням Великобагачанського районного центру зайнятості біля ставка.

Велика вдячність за своєчасне скошування бур’яну на своїх територіях працівникам ВАТ «Укртелеком» ( керівник – Шапочкіна Олена Олександрівна), приватному підприємцю Буту Олександру Івановичу, центральній районній лікарні ( Гавловський Леонід Олександрович), приватному підприємцю Шестірякову Володимиру Анатолійовичу, Федотову Павлу Миколайовичу( магазин «АРСЕНАЛ»), працівникам ПАТ «Полтаваобленерго» (керівник – Козицький Микола Васильович), працівникам АЗС «Авіас»,приватним підприємцям Бехтеру Олександру Івановичу, Яцюку Олександру Олексійовичу, Заколотнєву Олегу Вікторовичу, Вороненко  Вячеславу Михайловичу, Устименко Сергію Дмитровичу, Пилипенко Юрію Олексійовичу, Коломійцю Михайлові Миколайовичу ( «Хеппі піцца»), Спасібухову Руслану Анатолійовичу ( магазин «Корона»),  керівнику ТОВ  «Гарант – 2005» Курбанову Курбану Маджи Огли, Браславському Віталію Яковичу ( керівник ПСК «Великобагачанський коопзаготпром», працівникам магазину «Кулиничі», депутату селищної ради Шарпанцову Олександру Сергійовичу, Ігнатенку Михайлові Михайловичу ( член виконавчого комітету), Черевку Олександру Володимировичу ( філія «Великобагачанський райавтодор», начальник), Чобітько Наталії Дмитрівні ( директор районного будинку культури), Онищенко Ларисі Вікторівні (начальнику Великобагачанського відділення Миргородської ОДПІ), Романченку Олексію Григоровичу ( районне споживче товариство, голова правління), Хоролець Віталію Володимировичу ( районний суд).

29 червня відбулося засідання виконавчої та бюджетної комісії. Були розглянуті звернення підприємств та установ щодо надання фінансової допомоги.

29 червня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, де були розглянуті питання та розроблені заходи підготовки до опалювального сезону 2016 – 2017рр.

30 червня пройшла 10 сесія 7 – го скликання Великобагачанської селищної ради. На сесії  селищної ради були розглянуті земельні та бюджетні питання.

Стежте за наступними випусками!

Прес – служба Великобагачанської селищної ради