До уваги державних підприємств ,установ та організацій!

Дата: 11.06.2020 15:25

Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування у співпраці з Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, з офісом «Конвенту Самоврядної Співпраці Польща - Україна» проводить вебінари:

• 17 червня 2020 року (з 11:00 до 13:00 в рамках проекту «Школа місцевого самоврядування Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування») на тему: «Бюджет участі Республіки Польща та Полтавської області: практичні аспекти»;
  • 22 червня 2020 року (з 09:00 до 11:00 в рамках проекту «Школа місцевого самоврядування Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування») на тему: «Електронне врядування, електронна демократія в органах місцевого самоврядування»;
  • 23 червня 2020 року (з 10:00 до 12:00 в рамках короткострокової програми «Актуальні питання управління комунальною власністю територіальних громад) на тему «Правові аспекти щодо Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку передачі в оренду державного та комунального майна» (актуальні та проблемні питання просимо Вас підготувати г письмовій Формі та направити на електронну адресу mas.plreg(a),gmail. com до 17 червня 2020 року).
  • Для участі у вебінарі вам потрібен лише комп'ютер, колонки/навушники та інтернет, а також перейти за посиланням http://cpk.adm-pl.gov.ua/page/kontakti (сайт Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій), перейти в розділ «Реєстрація на навчання», вибрати зацікавлений Вас вебінар та заповнити анкету.
  • Також можливо зареєструватися на навчання за допомогою мобільного пристрою за посиланням: https://goo.gl/forms/Hr7Cuzxt6xeSb4oo2

Для коректної роботи із сайтом Центру радимо користуватися браузером Google Chrome (оновлений).

Довідки за телефонами:

• з питань реєстрації на сайті Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації: (097) 454-07-62 - Віктор Бабич, (095) 063-73-94 - Максим Моргун;
  • з питань організації навчання: 56-00-56, (067) 974-11-27, (050) 707-99-74 - Анна Кондратьєва.
  • З повагою Виконавчий директор Асоціації «ПОАОМС»    В.П. Микійчук