До  уваги платників податків

Дата: 17.04.2020 11:33

Великобагачанська  селищна рада Великобагачанського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом  Великобагачанської селищної ради розроблено регуляторні акти — проєкти рішень Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області:

• « Про  встановлення розміру ставок  єдиного    податку на території       Великобагачанської селищної ради  на 2021 рік  та затвердження Положення  про  єдиний податок»
  • «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Великобагачанської селищної ради на 2021 рік»
  • «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Великобагачанської селищної ради, на  2021 рік»

Пропозиції надсилати  за адресою: 38300, вул. Каштанова, 20, смт Велика Багачка, Великобагачанський район, Полтавська область, Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

Виконавчий комітет  Великобагачанської селищної  ради