Попередження про погіршення погодних умов

Дата: 21.02.2020 15:31

Повідомлення ЦЗ № 80 від 21.02.2020 року

Попередження про погіршення погодних умов

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології

22 лютого очікується погода без опадів. Вітер північно-східний 2-7 м/ч. Температура вночі від 2 градусів морозу до 2 градусів тепла. Вдень 1-6 градусів тепла.

23 лютого хмарно. Вранці та вдень мокрий сніг з переходом в дощ. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-17 м/с. Температура вночі близько 0 градусів, вдень 0-5 градусів тепла.

24 лютого характер погоди обумовить активний циклон із заходу, що обумовить значні опади у вигляді мокрого снігу, снігу та дощу. Місцями можливе налипання мокрого снігу, снігу та дощу. Місцями можливе налипання мокрого снігу. Вітер південний з переходом на північно-західний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

25 лютого припинення опадів. Вітер північний 7-12 м/с, вночі місцями пориви 15-17  м/с. Температура повітря протягом доби від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла.

26 лютого без опадів. Підвищення, температура підвищиться на 3-5 градусів.