Формування адресного електронного реєстру громади

Дата: 19.02.2020 15:25

Шановні жителі громади!

У зв’язку з формуванням адресного електронного реєстру громади при первинному зверненні до адміністраторів відділу «ЦНАП» та уповноважених осіб старостинських округів для отримання різного виду довідок (про склад сім’ї, для пред’явлення до нотаріальної контори, пенсійного фонду, управління соціального захисту населення та ін.) в обов’язкому порядку подаються ксерокопії правовстановлюючих документів на майно та документи, що посвідчують особу усіх членів домоволодіння, які зареєстровані або проживають без реєстрації.

Після опрацювання всі документи будуть занесені в єдину базу і при повторному зверненні вимагатись не будуть.

Просимо вибачення за незручності і сподіваємось на розуміння.

Також повідомляємо, що з 19.02.2020 року всі послуги місцевого значення можна замовити безпосередньо у своїх старостинських округах через визначених уповноважених осіб.