Про продовження карантину в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Великобагачанської ОТГ

Дата: 12.02.2020 13:32

ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ  ТА СПОРТУ

Н А К А З

12.02. 2020  року                   смт.Велика Багачка                  №31

Про продовження тимчасового

призупинення освітнього процесу

в закладах загальної середньої освіти,

закладах позашкільної

освіти Великобагачанської ОТГ

Відповідно до частини 2 статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 № 732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», на виконання листа Великобагачанського районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в  Полтавській області від 06.02.2020 №01-27/14-01/16 щодо другої хвилі підйому захворюваності на грип та ГРВІ, Розпорядження селищного голови «Про тимчасове призупинення освітнього процесу  в закладах загальної середньої освіти Великобагачанської об’єднаної територіальної громади» №16 від 12.02.2020, з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань серед учасників навчально-виховного процесу в закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти Великобагачанської ОТГ,

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити   освітній  процес в закладах загальної середньої освіти , закладах позашкільної освіти Великобагачанської ОТГ  з 13.02.2020 року по 16.02.2020 року включно.

2.Адміністрації закладів, класним керівникам, класоводам, керівникам гуртків :

2.1.Повідомити учасників навчально-виховного процесу про призупинення навчального процесу.

2.2. Забезпечити проведення у закладах освіти інструктажів учнів з безпеки життєдіяльності та заходів щодо профілактики поширення грипу, гострих респіраторних захворювань.

2.3.Запровадити посилений протиепідеміологічний режим та забезпечити проведення дезінфекції приміщень, зокрема, шляхом вологого прибирання об’єктів із застосуванням дезрозчинів, регулярного провітрювання приміщень.

2.4.Проводити серед працівників закладів  профілактично-роз’яснювальну роботу з питань, пов’язаних з профілактикою захворювань на грип та ГРВІ, приділяючи особливу увагу здоров’ю дітей, в тому числі шляхом розміщення відповідних матеріалів на інформаційних стендах.

2.5.Забезпечити підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в закладах освіти.

2.6. Освітній процес відновити 17.02.2020 року.

2.7. Надати відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради до 09.00 год. 17.02.2020 року  інформацію  щодо стану захворюваності учнів закладів освіти.

2.8. Перенести термін проведення спортивних та масових заходів серед дітей.

3. Пропущені навчальні дні відпрацювати за рахунок інтенсифікації навчального процесу, проведення індивідуальних та групових занять.

4. Працівникам закладів відпрацювати робочий час відповідно до тарифікації та графіку роботи.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, молоді

та спорту  виконавчого комітету

Великобагачанської  селищної ради                                       О.В.ЯЦЕНКО