Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 29.10.2019 17:03

29 жовтня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради. Фото без опису

Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію начальника фінансового відділу Людмили Дяченко про виконання дохідної частини бюджету Великобагачанської ОТГ за 9 місяців 2019 року. Зокрема вона повідомила, що дохідна частина загального фонду бюджету Великобагачанської об`єднаної селищної територіальної громади за 9 місяців 2019 року виконана на 105,7 % (план - 34 337,8тис.грн., фактичне надходження 36 289,9тис.грн.), понадпланово до місцевого бюджету надійшло коштів в сумі 1 952,2 тис. грн. У складі доходів загального фонду бюджету Великобагачанської об`єднаної селищної територіальної громади складають податкові надходження 106,2 % (план – 33599,8тис.грн., фактично надійшло – 35684,0тис.грн.). У складі доходів загального фонду бюджету Великобагачанської об`єднаної селищної територіальної громади неподаткові надходження за 9 місяців 2019 року склали – 605,9 тис. грн., що становить 82,1% до плану в розмірі 738,0 тис.грн. Фінансування видатків проводилося згідно кошторисних призначень, в межах фактичних надходжень та залишку коштів на початок року. За 9 місяців 2019 року заплановано касових видатків по загальному фонду на суму 60 430,9тис.грн., та профінансовано касових видатків 55 260,6тис.грн.(91,4%), по спеціальному фонду – план 7 918,1тис.грн., фактично використано – 5 410,3тис.грн.,що становить 68,3 %.
   Члени виконкому затвердили бюджетний та фінансовий звіт виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради за 9 місяців 2019 року. Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Наталія Понкрашева повідомила, що за 9 місяців 2019 року по загальному фонду бюджету Великобагачанської об’єднаної територіальної громади затверджено планові показники видатків в сумі 53923073,00 грн., фактично виконано 48752800,81 грн.

На засіданні заслухали звіт головного лікаря КНП «Великобагачанська районна центральна лікарня» Леоніда Гавловського про використання субвенції, виділеної районному бюджету на забезпечення безперебійної роботи установи. Фото без опису     Леонід Олександрович зазначив, що для належного функціонування лікарняного закладу, який з 1 квітня 2019 року отримує гроші за новою моделлю фінансування відповідно до дії пілотного проекту на Полтавщині, вкрай необхідне співфінансування з громадами району. Головний лікар висловив надію на подальшу співпрацю з Великобагачанською ОТГ. Керуючий аптекою «Полтавафарм» Павло Кравченко доповнив інформацію стосовно фінансування закупівлі препаратів інсуліну у 2019 році.Фото без опису
   Начальник загального відділу Олег Онищенко проінформував про організацію особистого прийому громадян у Радивонівському, Багачанському Першому, Якимівському та Степанівському старостинських округах, працівник військового обліку Любов Бієнко доповіла про виконання Закону України «Про загальний військовий обов’язок» та військову службу» на території Великобагачанської селищної ради за 9 місяців 2019 року. Також члени виконкому розглянули та затвердили ряд інших рішень.