Відбулось представлення нових директорів комунальних закладів освіти ОТГ

Дата: 08.11.2019 15:36

8 листопада селищний голова Юрій Саковський та начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Яценко представили колективу Великобагачанського БТДтЮ Сергія Миколайовича Ярошенка - нового директора закладу, якого призначено на цю посаду відповідно до Закону України "Про освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, враховуючи рекомендації конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу позашкільної освіти від 01.11.2019 року.

Також у цей день Юрій Саковський та Оксана Яценко представили педагогічному колективу Радивонівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів нового директора - Тетяну Іванівну Ліхтей, яку призначено на цю посаду відповідно до Закону України "Про освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, враховуючи рекомендації конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти від 01.11.2019 року. Нового директора привітали в.о.старости Лідія Філіпенко та працівники закладу.