Команда Великобагачанського ДЮСЗ - переможець Чемпіонату Полтавської області з футболу серед ДЮФЛ!

Дата: 29.10.2019 09:30

28 жовтня у Великій Багачці відбулись фінальні змагання Чемпіонату Полтавської області з футболу серед ДЮФЛ (юнаки 2006-2007 р.н.).

Фото без опису   Так, за ІІІ-IV місце змагались команди Пирятинської ДЮСШ та Зіньківська СДЮСШОР, а за I-II - команди Великобагачанського ДЮСЗ та Опішнянської ДЮСШ. Фото без опису
   На урочистому відкритті змагань були присутні: селищний голова Юрій Саковський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Яценко, директор ДЮСЗ Генадій Варченко, голова Федерації футболу Великобагачанського району Володимир Журавель, заступник голови громадської спілки “Федерація футболу Полтавщини” Володимир Олексенко (головний суддя), головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Великобагачанської РДА Віктор Недайкаш, голова ФСТ "Колос" Василь Коцар.
З вітаннями до спортсменів та найкращими побажаннями виступили Юрій Саковський та Володимир Журавель. Віктор Недайкаш ознайомив футболістів із організаційними питаннями. Представникам футбольних команд були вручені запашні короваї.

Першу гру зіграли за ІІІ-IV місце. Так, з рахунком 4:0 ІІІ місце виборола команда Пирятинської ДЮСШ.
   Другий матч завершився на користь команди Великобагачанського ДЮСЗ з рахунком 4:1.

Команди-призери були нагороджені Грамотами громадської спілки "Федерація футболу Полтавщини", Кубками та медалями. Також отримали нагороди кращі гравці турніру, серед яких вихованець Великобагачанського ДЮСЗ Арсеній Ткачук.

Дякуємо гравцям та тренеру Віктору Скороденкові за чудовий результат! Спасибі батькам спортсменів за підтримку!
   Також висловлюємо вдячність за допомогу у організації та проведенні змагань: директору ДЮСЗ Генадію Варченкові, директору ОЗ "Великобагачанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" Ларисі Марченко, учителям фізичної культури ОЗ Володимиру Мармальову, Володимиру Луценкові, Юрію Яценку, працівникам ОЗ Віктору Яровому та Івану Тулю, головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Великобагачанської РДА Віктору Недайкашу, голові районної організації ФСТ "Колос" Василю Коцару, працівниці КНП "Великобагачанська центральна районна лікарня" Людмилі Лукаш, екіпажу КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (головний лікар Ірина Нікітіна), працівникам Великобагачанського відділення поліції ГУНП в Полтавській області (начальник Олександр Клець).