ФК "Комунар" - переможець "Ліги чемпіонів Полтавщини - 2019"!

Дата: 28.10.2019 16:21

"Ліга чемпіонів Полтавщини - 2019" - аматорський футбольний турнір найкращих команд чемпіонатів районів області. Цього року участь у турнірі взяли 16 команд.
Футбольна команда "Комунар" (с. Степанівка, Великобагачанський район) впевненими кроками йшла до перемоги. 12 жовтня з рахунком 8:1 виграла у ФК Олімпія (Вовчик, Лубенський район), а 19 жовтня з рахунком 2:1 - у ФК "Сенча" (с.Сенча, Лохвицький р-н).

26 жовтня у місті Решетилівці відбулась фінальна гра за перемогу в турнірі. Змагались ФК "Комунар" та ФК «Космос» (с. Тахтаулове, Полтавський район). Знову-таки перевага виявилась на боці нашої команди, адже результат гри - 2:0 на користь "Комунару". Переможні голи забили Артур Кваша та Євген Дудка.