Великобагачанський район, Полтавська область

11.10.2019 року головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Наталія Орчакова та головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 4 юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Світлана Білецька зустрілися з працівниками  Великобагачанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Полтавській області.

Учасників зустрічі було поінформовано про  останні зміни в пенсійному законодавстві, надано відповіді на поставлені запитання, запропоновано зареєструватись на Веб-порталі Пенсійного фонду, презентовано новий електронний сервіс Пенсійного фонду України “Е-пенсія”. Присутнім було роз'яснено про переваги використання порталу електронних послуг  Пенсійного фонду, роздано інформаційні буклети.

Великобагачанський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)