Великобагачанський район, Полтавська область

З Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Шановні ветерани, та мешканці громади старшого покоління!

Від імені Президії Великобагачанської районної організації ветеранів  щиро, сердечно і від усієї душі вітаю Вас з

Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Це свято  тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни!       Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, і Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Нехай ця осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Дорогі наші ветерани та мешканці старшого покоління! У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Нехай близькі люди завжди оточують вас турботою і теплом!

Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Із святом Вас!!!

З повагою  і  найкращими побажаннями

Голова  Великобагачанської   районної організації ветеранів  України       Іван Дудник

01.10.2019 року.