ОКВПТГ «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 07.08.2019 11:45

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ ПІДПРИЄМСТВА

Рішенням першого пленарного засідання двадцять шостої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради 1112 від 19.07.2019, було відновлено дію рішення обласної ради № 980 від 21.12.2018 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Миргородтеплоенерго».

Рішення набирає чинності з 23 липня 2019 року. Текст рішення опублікований на сторінках обласної громадсько - політичної газети «Зоря Полтавщини» 2 серпня 2019 року.

Керуючись пунктом 5 статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пунктом 4 розділу 6 наказу Мінрегіонбуду та ЖКГ України від 12.09.2018 № 239 та пунктом 2 статті 59 Регламенту Полтавської обласної ради, ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» нарахування за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води споживачам з 2 серпня 2019 року буде проводити за такими тарифами:

ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ  ОПАЛЕННЯ (для населення):

— для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 2 036,51 грн/Гкалз ПДВ.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ (для населення):

— 115,37 грн за 1 куб. м водиз ПДВ.

ТЕПЛОВА  ЕНЕРГІЯ (для потреб бюджетних установ, організацій та інших споживачів):

— для потреб бюджетних установ, організацій — 2015,88 грн/Гкал, з ПДВ;

— для потреб інших споживачів (крім населення) — 2015,88 грн/Гкал, з ПДВ.

ОКВПТГ «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО»