Дата: 15.07.2019 11:52

1 ОКРЕМОЇ ТАНКОВОЇ СІВЕРСЬКОЇ БРИГАДИ

ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

Бригаду було створено у 1997 році в селищі Гончарівське на базі 292 та 280 танкового полку 25 механізованої дивізії

З березня 2014 року бригада виконувала бойові завдання за призначенням у зоні проведення антитерористичної операції в районі Луганського і Донецького аеропортів, Дебальцевого, Світлодарська, Логвинового, Волновахи.

1 танкова бригада — єдина у Збройних силах України, на озброєнні якої перебувають модернізовані українські танки Т-64БМ «Булат».

Фото без опису23 серпня 2017 року, з метою відновлення історичних традицій національного війська щодо назв військових частин, зважаючи на зразкове виконання поставлених завдань, високі показники в бойовій підготовці бригаді було присвоєне почесне найменування «Сіверська». У пункті постійної дислокації для проживання особового складу будуються сучасні гуртожитки. Також бригада минулого року перейшла на нову систему харчування, згідно каталогу продуктів.

Вакантні посади та грошове забезпечення: Офіцерів: командир роти – 15379 грн. командир взводу – 13945 грн., Сержантів: головний сержант роти – 11628 грн.; головний сержант взводу, командир танку – 11234 грн.; командир відділення – 10869 грн. Солдатів: старший водій – 10614 грн.; механік-водій – 10208 грн.; гранатометник – 10183 грн.; навідник, кулеметник, водій – 10167 грн. Частина дислокується у селищі Гончарівське Гаряча лінія Полтавського ОВК: 0532 60-81-89 Контактний телефон: ______________________

Фото без описуФото без описуФото без опису

ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОВОДЯТЬ ВІДБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО 95 ОКРЕМОЇ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

Бригада сформована у 1993 році як 95 навчальний центр підготовки Аеромобільних військ у місті Житомир. Реорганізована у 95 окрему аеромобільну бригаду в 1996 році. З 2014 року бригада виконувала бойові завдання за призначенням у зоні проведення антитерористичної операції. На початку серпня 2014 року 95 окрема десантно-штурмова бригада здійснила найдовший рейд у військовій історії світу. Вони прорвали лінію оборони сепаратистів, здійснили марш до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських артилерійських батальйонів, які перебували вже на українській стороні кордону, забрали їхню зброю та устаткування, російські танки, проїхали аж до самого Луганська та повернулися до Слов'янська. Військовослужбовці військової служби за контрактом проживають у нових сучасних гуртожитках. Кожен гуртожиток поліпшеного типу призначений для розміщення 125 бійців у 25 кімнатах. На кожні дві кімнати розміщений окремий санвузол та душова. Також бригада однією з перших перейшла на нову систему харчування.

Вакантні посади та грошове забезпечення: Офіцерів: командир роти – 17378 грн. командир взводу – 15827 грн., Сержантів: бойовий медик, командир відділення – 12336 грн.; начальник радіостанції – 12046 грн. Солдатів: старший навідник – 12046 грн.; гранатометник, водій, водій-електрик, водій-санітар, старший вогнеметник, старший сапер – 11777 грн.; навідник, стрілець-снайпер – 11658 грн.; радітелефоніст, сапер – 11555 грн. Частина дислокується у місті Житомир. Гаряча лінія Полтавського ОВК: 0532 60-81-89 Контактний телефон: ______________________