Запрошуємо взяти участь у відкритому обговоренні

Дата: 12.06.2019 10:53

ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" повідомляє, що 18 червня 2019 року о 16.00 годині за адресою: провулок Луговий, 11, м. Миргород відбудеться відкрите обговорення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, які надаються ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго".

Для участі у обговорення запрошуються представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та всі зацікавлені особи.

Попередня реєстрація учасників за телефонами: (05355) 5-44-58; 5-19-30.Фото без опису