Перспективний план розвитку ОТГ на 2019-2021 роки

Дата: 14.12.2018 15:01

Рішення від 12 грудня 2018 року "Про обговорення Перспективного плану розвитку територій

Великобагачанської  об'єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки".

На виконання доручень, наданих Президентом України на засіданні Ради регіонального розвитку 12 листопада 2018 року проводиться засідання Рад регіонального розвитку по обговоренню Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021р. вносяться пропозиції по включенню соціально-важливих об’єктів населених пунктів Великобагачанської об’єднаної територіальної громади до перспективного плану розвитку ОТГ на 2019-2021 роки.

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради звертається до жителів громади включитися в обговорення даного проекту формування перспективного плану розвитку територій. Прохання внести свої пропозиції до 19.12.2019р

ПОСИЛАННЯ НА ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ