Дата: 31.10.2018 14:38

виконавчий комітет

РІШЕННЯ № 236
30.10.2018 року

Про обмеження та заборону реалізації

слабоалкогольних та алкогольних напоїв

на території Великобагачанської ОТГ в нічний час

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 22.03.2018 року № 2376-УІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, кон’ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння,

виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1.    Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) та вин столових на території Великобагачанської селищної ради у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства в період з 21.00 години вечора до 07.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
2.    Заборонити закладам ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани) продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) та вин столових у тарі виробника та на винос на території Великобагачанської селищної ради.

3.    Дія цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території Великобагачанської селищної ради незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.
4.    Суб’єктам господарювання Великобагачанської селищної ради рекомендувати інформувати покупців про прийняте виконавчим комітетом Великобагачанської селищної ради рішення щодо заборони реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та столових вин на території Великобагачанської селищної ради у період з 21.00 години вечора до 07.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
5.    З метою забезпечення громадського порядку на території Великобагачанської селищної ради, особливо у нічний час доби начальнику Великобагачанського ВП Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області (Свердану О.Ф.):
-    посилити роботу з виявлення нелегальних місць продажу алкогольних напоїв, самогоноваріння та притягнення винних осіб до відповідальності;
-    активізувати роботу щодо притягнення до відповідальності осіб за вживання пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв у громадських місцях: парках, автобусних зупинках, дитячих, спортивних майданчиках тощо;
-    взяти під особистий контроль проведення нічного патрулювання ^території Великобагачанської селищної ради, де традиційно збирається молодь.
6.    Апарату виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради доручити довести до відома вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів підприємницької діяльності на території Великобагачанської селищної ради.
7.    Дане рішення оприлюднити на веб - сторінці Великобагачанської селищної ради (Онищенко О.О.).
8.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника
селищного голови з питань діяльності виконавцях органів ради Каленіченка А.М..

Селищний голова                                                                                         Ю.Б.Саковський