Інформаційний бюлетень № 3

Дата: 02.03.2016 15:21

Продовжуємо інформувати про події, важливі для нашого селища і його мешканців.

Перш за все, Великобагачанська селищна рада висловлює подяку Сердюку Івану Івановичу за співпрацю при ремонті містка через річку Багачку. Цей місток, розташований в напрямку колишнього цегельного заводу, має велике значення для місцевих мешканців, а також служить для перегону великої рогатої худоби. Він потребував удосконалення. Для облаштування перил селищна рада забезпечила наявність необхідних матеріалів і проведення зварювальних робіт, а Сердюк І. І. зорганізував людей. Завдяки злагодженим діям обох сторін ремонт проведено швидко і якісно, тепер місток цілком безпечний.

Продовжуються поточні роботи по благоустрою селища. Так, 15 лютого в черговий раз було підгорнуто сміття на полігоні твердих відходів. На початку місяця сформувався ряд пропозицій щодо продовження очистки р. Псьол в межах смт. Велика Багачка. Проект передбачає розчистку та поглиблення русла р. Псьол, що дасть можливість значно зменшити матеріальні, енергетичні, ресурсні витрати, пов?язані з попередженням та ліквідацією наслідків підтоплення під час весняної повені. 8 лютого відповідний запит було відправлено начальнику Департаменту з питань екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації І. А. Піддубному.

10 лютого надійшов лист з Миргородського центру поштового зв?язку № 5 з письмовим повідомленням про те, що заплановано закриття поштових відділень у селах Байрак і Довгалівка. Новина викликала бурю обурення у місцевих мешканців і депутатів. Селищний голова звернувся до керівництва області з вимогою не закривати згадані поштові відділення. Натомість селищна рада бере на себе зобов?язання сприяти поштовому зв?язку на території Великобагачанщини.

Повідомляємо, що 11 лютого відбулася нарада щодо організації відеоспостереження на вулицях селища. На ній були присутні близько 20 підприємців. Вони підтримали ідею установки відеокамер, оскільки це сприятиме спокійній обстановці на вулицях селища, спростить і прискорить розслідування багатьох злочинів. Наразі начальник поліції готує інформацію як щодо технічного, так і щодо фінансового аспекту проблеми. Найближчим часом буде проведено повторну нараду, на якій питання вирішиться остаточно.

12 лютого Управління державного казначейства у Великобагачанському районі відзначало 20-річчя своєї діяльності. З цієї нагоди працівники казначейства приймали привітання від представників державних організацій та установ.

13 лютого пройшов зональний огляд художньої самодіяльності аматорських колективів Великобагачанського району. Великобагачанщину представляли Районний методичний центр творчості та культурно-дозвіллєвої роботи і аматори Бутоводолинського сільського клубу, у складі якого виступали мешканці с. Бутова Долина і с. Довгалівка. Їхня творчість була високо оцінена журі та глядачами. 27 лютого відбудеться заключний концерт, в якому візьмуть участь кращі колективи.

15 лютого вшановували учасників бойових дій на територіях інших держав. Заходи розпочалися із покладання квітів на могили воїнів-інтернаціоналістів, загиблих в Афганістані та померлих у мирний час, а також зі спілкування з їхніми родинами. Продовжилось дійство урочистою ходою до пам’ятної дошки, встановленої на честь загиблого в Афганістані Г. Захарченка. Учасники ходи поклали квіти до Пам?ятного знаку воїнам-афганцям та інтернаціоналістам Великобагачанського району. Із промовою виступили голова райдержадміністрації О. В. Звіздай, голова районної ради Г. М. Полтавець, голова селищної ради Ю. Б. Саковський, голова районної Спілки ветеранів Афганістану В. І. Галенко, військовий комісар С. В. Погорєлов. Воїнам-інтернаціоналістам вручили нагороди: медалі, почесні грамоти і подяки, а пам’ять їхніх загиблих побратимів вшанували хвилиною мовчання.

Зазначаємо, що Великобагачанська селищна рада надає підтримку державним установам та організаціям, розташованим на її території. Так, Великобагачанському районному будинкові творчості дітей та юнацтва виділено кошти на придбання 15 комплектів меблів, витратних матеріалів для гуртків, а також участі дітей у проведенні Дня захисту дітей та Дня селища. Районна станція юних техніків одержала гроші на придбання монітора, вінчестера для персонального комп’ютера, комплекту фарб для фотопринтера. Також селищна рада прийняла участь у фінансуванні розвитку дитячого футболу у 2016 році.

Продовжуються зустрічі з мешканцями щодо перейменування вулиць і обговорення нагальних проблем. Такі обговорення вже відбулися на вулицях Червоноармійській, Леніна, Щорса, К. Лібкнехта, Жертв Революції, Жовтневій, Черкаса, Колгоспній, на провулку Леніна. Пропозиції нових назв депутати невдовзі розглянуть на сесії селищної ради. Після офіційного затвердження вони будуть передані в екстрені служби (ДСНС, поліцію, «швидку допомогу»), на пошту, в Управління праці і соціального захисту, міграційну службу

Cтежте за наступними випусками!

Прес-служба Великобагачанської селищної ради