Інформаційний бюлетень № 7

Дата: 16.03.2016 14:11

Інформаційний бюлетень № 7

Минулий тиждень позначився активною роботою, спрямованою на покращення зовнішнього вигляду селища і його благоустрій.
10 березня пройшов черговий «чистий четвер», у якому взяли участь 11 працівників від 10 організацій, а саме: районна рада – 1 чол.; райдержадміністрація – 1 чол.; районний суд – 1 чол.; КЗ «Великобагачанський РЦПМСД» – 1 чол.; районна бібліотека – 1 чол.; музична школа – 1 чол.; відділ освіти – 1 чол.; центральна районна лікарня – 1 чол.; «Великобагачанський райавтодор» – 1 чол.; Великобагачанська селищна рада – 2 чол. Працювали навколо «альтанки молодят». Поставили два мангали, напиляли дров для них, провели прибирання прилеглої території. Великобагачанська селищна рада висловлює подяку фермеру Мірошниченку А. І. за допомогу у вивезенні спиляного гілля.
  Крім того, за кожною організацією та установою закріплена певна територія, яку необхідно підтримувати в належному стані. 10-11 березня колективи організацій та установ провели прибирання ввірених їм територій, до якого долучилися: «Укртелеком» (Шапочкіна О. О.); «Укрпошта» (Шепель В. М.); автостанція (Коротун О. В.); «Райспоживспілка» (Романченко О. Г.); лікарня (Гавловський Л. О., Хан В. В.); ДНЗ «Дзвіночок» (Іваненко Л. О.); лісгосп (Кожем?яко М. М.); Державна служба надзвичайних ситуацій (Гайворонський С. В.); водне господарство (Катруша В. В.); «Райавтодор» (Черевко О. В.); водії комунальної установи «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Великобагачанської підстанції екстреної медичної допомоги у складі станції м. Миргород № 4; Управління державного казначейства (Недайкаш О. О.); Великобагачанський спортивно-технічний клуб (Бандур А. В.); «Миргородводоканал» (Шостя В. Г.).
   Проводиться випилювання аварійних насаджень і сухостою на території кладовища біля хлібозаводу. Селищна рада висловлює подяку фермеру Балюку С. Д., який вже кілька днів поспіль власним автомобілем вивозить спиляне гілля.
Вдало проведено зварювальні роботи біля магазину «Монарх». Встановлено огорожу, заасфальтовано доріжку. Відділом благоустрою Великобагачанської селищної ради було встановлено три урни для сміття по вул. Шевченка. Також облаштовано пішохідну доріжку в Парку чорнобильців, що біля автостанції. Працівники Державної служби надзвичайних ситуацій висадили там близько 40 саджанців берези, які передав Проскура В. І. 15 лютого працівники ДС НС на чолі з Гайворонським С. В. висадили ще 30 саджанців берези, які передав голова Спілки чорнобильців Лясовий В. А. Великобагачанська селищна рада висловлює подяку Проскурі В. І. та Лясовому В. А. за активну участь в озелененні селища.
  Повідомляємо, що 10 березня відбулася зустріч начальника обласного управління водного господарства Фомічова В. О із селищним головою Саковським Ю. Б., начальником відділу інфраструктури Олексенком Г. П. та депутатом Великобагачанської селищної ради, головою бюджетної комісії Ярошенком С. М. Зустріч була присвячена обговоренню виготовлення проектно-кошторисної документації та фінансування очистки правого берега р. Псел, а також подальшої технічної підтримки Великобагачанського відділення водного господарства.
  12 березня з ініціативи жителя Великої Багачки Бута О. І. відбулися збори мешканців вул. Садової. На зустрічі був присутній заступник селищного голови Каленіченко А. М. Обговорювали необхідність вжиття заходів щодо запобігання злочинним діям на вулиці. Домовилися патрулювати місцевість силами мешканців вулиці, звертати увагу на підозрілих осіб чи предмети. До того ж, було подано колективне звернення мешканців вулиці до Великобагачанської селищної ради з проханням провести ямковий ремонт дороги на вул. Садовій. Селищна рада закликає мешканців решти вулиць нашого селища підтримати ініціативу патрулювання.
  Повідомляємо також, що минулого тижня відбулася зустріч селищного голови Саковського Ю. Б. із директором «Миргородтеплоенерго» Королем О. В., де було обговорено перспективи роботи цієї організації у Великій Багачці та про стан тепломереж у селищі.
  Ще однією важливою новиною цього тижня стало перейменування вулиць. Воно проводиться з метою дотримання чинного законодавства. Отже, до вашої уваги список нових назв вулиць, котрі підлягають перейменуванню.
  У Великій Багачці: вул. Леніна → вул. Каштанова; пров. Леніна → пров. Шкільний; вул. Щорса → вул. Миру; вул. Колгоспна → вул. Вишнева; вул. Радянська → вул. Українська; вул. Червоноармійська → вул. Зарічна; пров. Червоноармійський → пров. Лісовий; вул. Жертв Революції → вул. Набережна; вул. Комсомольська → вул. Лісова; вул. Воровського → вул. Гірська.
  У с. Байрак: вул. Леніна → вул. Миру; вул. Щорса → вул. Лугова; вул. Комсомольська → вул. Аграрна; пров. Щорса → пров. Луговий; вул. Чапаєва → вул. Приозерна.
  У с. Затон: вул. Леніна → вул. Миру; вул. Жовтнева → вул. Прибережна; вул. Радянська → вул. Псільська; пров. Леніна → пров. Лісовий; пров. Жовтневий → пров. Прибережний.
  У с. Буряківщина: вул. Калініна → вул. Садова.
  У с. Мала Решетилівка: вул. Жовтнева → вул. Лісова.
  У с. Довгалівка: вул. Леніна → вул. Шляхова; вул. Комсомольська → вул. Молодіжна; вул. Щорса → вул. Затишна; вул. Чапаєва → вул. Лугова.
  У с. Гарнокут: вул. Піонерська → вул. Польова.

Стежте за наступними випусками!

Прес-служба Великобагачанської селищної ради