Великобагачанська громада
Великобагачанський район, Полтавська область

Інформаційний бюлетень №63

                                                                            РІДНЕ СЕЛИЩЕ

                                                          Інформаційний бюлетень № 15 (63)

                                                                                12.04.2017

 

Кандидатами в депутати Великобагачанської селищної ради на перших виборах Великобагачанської об’єднаної громади 30 квітня 2017 року селищною виборчою комісією зареєстровані:

Округ №1

1) Ярошенко Сергій Миколайович — самовисування

2) Аулов Євгеній Іванович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

3) Сердюк Владислав Григорович — ВО «Батьківщина»

4) Лукаш Валерій Григорович — самовисуваня

5) Сьомак Наталія Олексіївна — самовисування

Округ №2

1) Іваненко Людмила Олександрівна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Боженко Олег Леонідович — самовисування

3) Проскура Наталія Михайлівна — ВО «Батьківщина

4) Бережна Ірина Павлівна — самовисування

5) Лугівський Віталій Данилович — Соціал-Демократична партія

6) Грибовод Геннадій Михайлович — самовисування

Округ №3

1) Калюжний Михайло Іванович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Олексенко Григорій Петрович — самовисування

3) Коваленко Юрій Миколайович — Аграрна партія України

4) Почеп Олександр Іванович — ВО «Батьківщина»

5) Верховінін Федір Володимирович — «Відродження»

6) Біленко Володимир Пилипович — Радикальна партія Олега Ляшка

7) Мальченко Валерій Іванович — самовисування

Округ №4

1) Якименко Олександр Володимирович — ПП «Об’єднання «Самопоміч»

2) Семеног Тамара Дмитрівна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

3) Латошинська Марина Володимирівна — самовисування

4) Філіпенко Руслан Григорович — ВО «Батьківщина»

5) Филипась Андрій Васильович — самовисування

6) Потак Ірина Миколаївна — «Відродження»

7) Плешенець Олексій Васильович — Радикальна партія Олега Ляшка

8) Ведмідь Ірина Миколаївна — самовисування

Округ №5

1) Скороденко Людмила Олексіївна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Бондар Ігор Іванович — Аграрна партія України

3) Ребрик Тетяна Миколаївна — ВО «Батьківщина»

4) Старков Андрій Вікторович — «Відродження»

5) Латишева Ксенія Олексіївна — самовисування

Округ №6

1) Нагірна Олена Анатоліївна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Мороз Андрій Іванович — самовисування

3) Джос Сергій Васильович — Аграрна партія України

4) Боженко Світлана Іванівна — ВО «Батьківщина»

5) Гордусенко Тарас Григорович — Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №7

1) Ворона Віктор Іванович — ПП «Об’єднання «Самопоміч»

2) Джос Людмила Володимирівна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

3) Насвіт Анатолій Миколайович — ВО «Батьківщина»

4) Пицяк Валентина Миколаївна — ПП «Опозиційний блок»

5) Даценко Тетяна Василівна — самовисування

6) Тур Ольга Володимирівна — самовисування

Округ №8

1) Гавловський Леонід Олександрович — самовисування

2) Власенко Володимир Михайлович — Аграрна партія України

3) Васюк Іван Федорович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

4) Вільховий В’ячеслав Вікторович — ВО «Батьківщина»

5) Кандибка Анатолій Леонідович — самовисування

6) Базалук Сергій Іванович — Соціал-Демократична партія

Округ №9

1) Фелоненко Сергій Васильович —ПП «Об’єднання «Самопоміч»

2) Срібна Людмила Олексіївна — самовисування

3) Смірнов Сергій Іванович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

4) Кулик Віта Вікторівна — ВО «Батьківщина»

5) Пилипенко Олександр Миколайович — «Відродження»

6) Семененко Марина Іванівна — Радикальна партія Олега Ляшка

7) Деркач Ніна Григорівна — Соціал-Демократична партія

Округ №10

1) Серьожкін Григорій Кузьмич — ПП «Об’єднання «Самопоміч»

2) Зіненко Євгеній Олександрович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

3) Гавриленко Олександр Миколайович — ВО «Батьківщина»

4) Онищенко Олег Олексійович — самовисування

5) Кочура Сергій Іванович — Соціал-Демократична партія

Округ №11

1) Бут Володимир Андрійович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Бієнко Ганна Миколаївна — Аграрна партія України

3) Олексієнко Василь Іванович — ВО «Батьківщина»

4) Пархоменко Віктор Анатолійович — самовисування

Округ №12

1) Бутенко Віктор Михайлович — самовисування

2) Погорелов Сергій Вікторович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

3) Різник Людмила Сергіївна — само висування

4) Товстошкур Ніна Петрівна — ВО «Батьківщина»

4) Соболєв Ігор Євгенович — ПП «Розумна сила»

Округ №13

1) Луценко Володимир Олександрович — ПП «Об’єднання «Самопоміч»

2) Капінус Андрій Олександрович — самовисування

3) Мусієнко Володимир Антонович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

4) П’ятницький Юрій Васильович — самовисування

5) Беркало Юрій Олександрович — ВО «Батьківщина»

Округ №14

1) Захаренко Ольга Миколаївна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Косенко Юлія Анатоліївна — ВО «Батьківщина»

3) Кушнерик Сергій Валентинович — самовисування

4) Макаренко Олександр Анатолійович — ПП «Опозиційний блок»

5) Олексенко Олег Миколайович — Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №15

1) Волкова Тамара Миколаївна — ПП «Українське об’єднання патріотів —  УКРОП»

2) Живолуп Антоніна Павлівна — ВО «Батьківщина»

3) Пилипенко Надія Григорівна — «Відродження»

Округ №16

1) Ситник Сергій Олексійович — Аграрна партія України

2) Мовчан Аліна Юріївна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

3) Василенко Андрій Сергійович — ВО «Батьківщина»

4) Журавель Володимир Пилипович — «Відродження»

Округ №17

1) Ярковий  Олександр Олександрович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Онищенко Лариса Вікторівна — самовисування

3) Сидоренко Станіслав Григорович — самовисування

4) Удод Тамара Олексіївна — ВО «Батьківщина»

5) Науменко Володимир Антонович — «Відродження»

6) Левченко Микола Андрійович — Соціал-Демократична партія

Округ №18

1) Лайло Володимир Іванович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Пицяк Наталія Володимирівна — самовисування

3) Тронько Олексій Миколайович — ВО «Батьківщина»

4) Тронько Владислав Миколайович — «Відродження»

5) Борблик Надія Григорівна — Радикальна партія Олега Ляшка

6) Шепель Максим Григорович — самовисування

Округ №19

1) Семергей Тетяна Петрівна  — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Овчаренко Сергій Павлович — Аграрна партія України

3) Омельянович Микола Васильович — ВО «Батьківщина»

4) Горбань Людмила Петрівна — Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №20

1) Балюк Іван Ананійович — Аграрна партія України

2) Сергієнко Вікторія Анатоліївна — самовисування

3) Онупко Василь Олександрович ВО «Батьківщина»

4) Коритіна Надія Дмитрівна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

5) Вишар Василь Іванович — Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №21

1) Кучер Василь Васильович — самовисування

2) Драненко Василь Іванович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

3) Литвин Валентин Григорович — ВО «Батьківщина»

4) Корнієнко Петро Петрович — самовисування

5) Мостова Світлана Олександрівна — Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №22

1) Микитенко Валентина Іванівна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Гриценко Петро Васильович — ВО «Батьківщина»

3) Гришко Віталій Володимирович — Аграрна партія України

4) Дудник Людмила Іванівна — «Відродження»

Округ №23

1) Байва Анатолій Олександрович — ПП «Українське об’єднання патріотів «УКРОП»

2) Максименко Микола Петрович — Аграрна партія України

3) Великий Олександр Іванович — ВО «Батьківщина»

4) Холод Микола Петрович — Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №24

1) Шаркий Анатолій Леонідович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Івченко Оксана Василівна — Аграрна партія України

3) Коваленко Світлана Михайлівна — самовисування

4) Семух Світлана Олексіївна — ВО «Батьківщина»

5) Шаповал Анатолій Миколайович — Радикальна партія Олега Ляшка

6)  Логовська Зоя Миколаївна — Соціал-Демократична партія

Округ №25

1) Дзюбенко Сергій Олександрович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Балюк Олександр Васильович — Аграрна партія України

3) Іванов Олексій Григорович — самовисування

4) Ткаченко Ліна Миколаївна — ВО «Батьківщина»

5) Радько Василь Миколайович — Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №26

1) Мойса Любов Миколаївна — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

2) Яркий Антон Григорович — Аграрна партія України

3) Часова Наталія Федосіївна — ВО «Батьківщина»

4) Михальченко Раїса Миколаївна — ПП «Опозиційний блок»

5) Плюйко Володимир Васильович Соціал-Демократична партія

6) Кулинич Сергій Іванович — Радикальна партія Олега Ляшка

 

Кандидатами на посаду голови Великобагачанської селищного голови на перших виборах Великобагачанської об’єднаної громади 30 квітня 2017 року селищною виборчою комісією зареєстровано:

1) Саковський Юрій Борисович — самовисування

2) Пилипенко Олександр Володимирович — ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»

3) Байрамов Камандар Іскяндар-Огли — самовисування

4) Кіяшко Олександр Іванович — ВО «Батьківщина»

 

 

Участь в толоці з прибирання закріплених територій  брали працівники селищної ради, центральної районної лікарні, підрозділу «Укртелекому», відділення Держказначейства, районної ради, районного методичного центру народної творчості, районного суду, автозаправної станції «Укртатнафта», санаторію «Псьол», відділу освіти райдержадміністрації, підрозділів поліції та Державної служби надзвичайних ситуацій..

 

На кладовищі №2 (район колишнього хлібозаводу) облаштований майданчик для складування сміття, утворюваного в процесі прибирання могил до поминального дня. Там же працівники відділу благоустрою селищної ради виконали косметичний ремонт пам’ятників загиблим учасникам війни. Аналогічні 2 майданчики для сміття також облаштовані на центральному кладовищі Великої Багачки.

 

Селищний голова Юрій Саковський, його заступник Анатолій Каленіченко і директор комунального підприємства «Великобагачанський житлосервіс»  Євгеній П’ятак провели черговий інструктаж з техніки безпеки і охорони праці для працівників відділу благоустрою селищної ради.

 

12 квітня великоваговий автомобіль, порушивши правила дорожнього руху заїхав до центральної частини Великої Багачки, де пошкодив елементи зливової каналізації на вулиці Шевченка (бульвар). Завдяки старанням працівників районного відділу поліції та особисто його начальника Олександра Свердана, а також начальника Миргородського міськрайонного відділу поліції Володимира Реки порушник законодавства був затриманий та притягнутий до адміністративної відповідальності.

 

В ніч з 9 на 10 квітня на головному сміттєзвалищі Великої Багачки стався масштабний підпал складованих відходів. Стараннями працівників сектору ДСНС та відділу благоустрою підпал був локалізований і подоланий. Правоохоронні органи продовжують пошуки  зловмисників.

 

Дякуємо вчительці Великобагачанської загальноосвітньої школи Діані Кандибці за організацію концерту шкільної команди КВН з нагоди Дня сміху.

 

Дякуємо жителеві Затону Олексію Андрійовичу Онищенку за участь в облаштуванні дитячого майданчика в Байраці.

 

Завдяки допомозі депутата селищної ради Сергія Ситника виконані відсипка і спланування гравієм під’їздів до Байрацької загальноосвітньої школи і фельдшерсько-акушерського пункту.

 

На Меморіалі Солдатської Слави встановлені додаткові плити з раніше невідомими іменами загиблих земляків. Імена загиблих в 1941—1945 рр. великобагачанців стали відомі завдяки наполегливій пошуковій роботі директора краєзнавчого музею Катерини Щербини та групи волонтерів-пошуковців. Урочисте відкриття меморіальних плит буде приурочене до Дня Перемоги.

 

Дякуємо жителю Великої Багачки, підприємцю Олександру Бехтеру за активну участь в матеріально-технічному забезпеченні ветеринарно-поліцейських заходів з приводу африканської чуми свиней.

 

Жителі вулиць Набережної та Тітова за ініціативи депутата селищної ради Сергія Ярошенка провели традиційну весняну толоку у сквері на вулиці Набережній. Близько 20 учасників акції з великим ентузіазмом прибрали нагромаджене протягом осінньо-зимового періоду сміття та висадили кілька саджанців дерев.

 

 Шановні шахісти і шашкісти Великобагачанщини!

Запрошуємо вас до участі у відкритій першості Великобагачанської об’єднаної громади на призи селищної ради, яка відбудеться 22 квітня в приміщенні Великобагачанської дитячо-юнацької спортивної школи. Початок о 9.30.

 

Офіційні, неофіційні свята та пам’ятні дати наступного тижня:

14 квітня — День Державної автомобільної інспекції;

15 квітня — День співробітників карного розшуку України; День довкілля;

16 квітня — ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ (ВЕЛИКДЕНЬ);

17 квітня — День пожежної охорони;

18 квітня —  Міжнародний день пам’ятників та історичних місць;

20 квітня — Міжнародний день секретаря.

 

За інформацією районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану, з 6 по 12 квітня 2017 року відділом зареєстровані 3 народження та 1 розірвання шлюбу. Факти смерті та укладення шлюбу не реєструвалися.

                                                    

Хай вам щастить!

 

ПРЕС-СЛУЖБА ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

                                                                                                              шеф-редактор Анатолій КАРПОВ              

 

 

 



« повернутися до списку новин