День селища

Дата: 21.09.2016 13:23

Шановні жителі  Великої Багачки та гості селища!

Запрошуємо вас на святкування дня селища Велика Багачка , яке відбудеться 23 вересня 2016  року на території   скверу  «Молодіжний» та стадіону «Колос»

В програмі – великий концерт  лауреатів всеукраїнських конкурсів  та фестивалів , український проект ВІА «Лейся песня» та духового оркестру «Роксолана» (місто Кременчук)  ,  ігрова програма Полтавського академічного обласного театру ляльок , нагородження в номінаціях жителів селища , пошанування обдарованої дітвори , виставка декоративно-прикладного   мистецтва, показ Дібрівського кінного заводу  , призи від організаторів свята  та  веселі атракціони.

Початок святкові ходи від районного центру народної творчості  та культурно дозвілевої роботи о 13.30

По закінченню:  фаєр-шоу і святкова дискотека за участю неперевершених    DJ Andrew Slim та MC Konstantin Bodrovski .

З повагою, селищний голова                     Ю.Б.Саковський