Інформаційний бюлетень № 18

Дата: 03.06.2016 11:33

РІДНЕ СЕЛИЩЕ

Інформаційний бюлетень № 18

27 травня відбулось свято останнього дзвоника.

28 травня пройшов  шкільний випускний бал. Великобагачанський селищний голова Ю. Б. Саковський привітав з цими святами батьків, педагогічний колектив та учнів.

28 травня у селищі Велика Багачка на стадіоні «Колос» відбувся черговий тур чемпіонату Великобагачанського району з футболу між командами ДЮСШ «Велика Багачка» та ФК «Красногорівка» , з рахунком 2:1. Перемогу ДЮСШ здобули завдяки Тимченку Давиду та Фисенку Владиславу. Перед початком матчу селищний голова Ю. Б. Саковський подарував для стадіону «Колос» 4 нових кутових прапірців.

28 травня традиційно, о 13.00 відбулось свято Дня  прикордонника в селищі Велика Багачка. Селищний голова привітав прикордонників та вручив грамоти державної прикордонної служби Східного - регіонального управління, а саме за активну життєву позицію та військово – патріотичне виховання молоді. Нагороджені ветерани прикордонної служби: Писаренко Анатолій Ананійович, Писаренко Микола Іванович, Гирька Олег Дмитрович, Лобур Олександр Миколайович. Виконавчий комітет висловлює вдячність воїнам – прикордонникам за зразкове підтримання порядку під час та після свята.

29 травня відбулось обласне свято кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру». Селищний голова Ю. Б. Саковський передав вітання жителям та гостям селища Велика Багачка від голови Фонду культури України – Олійника Бориса Ілліча та Надзвичайного і  Повноважного Посла України – Бутяги Володимира Івановича.

27 – 29 травня пройшла велика кількість опадів на території Великобагачанської селищної ради. Багато шкоди нанесено городам, вулицям, садибам прилеглих сіл та селищу Велика Багачка. Рішенням виконавчого комітету створена постійна комісія щодо вивчення та ліквідації наслідків стихійних лих.

В плані підготовки облаштований  паркан навколо дитячого майданчика у сквері «Молодіжний». Подяка фермеру Балюку Сергію Даниловичу за надання стовпчиків для паркану.

Встановлена лавочка біля магазину «Міні – маркет». Дошки надав Колінько Олександр Григорович, облаштування та фарбування провели працівники кооперації –  керівник Романченко Олексій Григорович.

Житель селища Велика Багачка Чобітько Олександр Миколайович виготовив та встановив лавочку (провулок Шкільний) біля перукарні «Наталья»

Висловлюємо подяку жителям селища за надану розсаду квітів: Єкімченковій Лідії Федорівні, Катруші Надії Петрівні,  Бутенко Віктору Михайловичу, Головацькій Надії Василівні, особлива подяка Тронько Надії Іванівні. Працівники селищної ради висадили розсаду квітів по односторонці по вулиці Шевченка. Прес – служба Великобагачанської селищної ради перепрошує Єкімченкову Лідію Федорівну за допущену прикру помилку в написанні особистих даних.

30 травня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, де був розгляд питань пов’язаних з присвоєнням поштових адрес. Отримали інформацію щодо підсумків роботи в опалювальний сезон 2015 – 2016 рр. Створена комісія по вивченню нанесених збитків та ліквідації наслідків стихійного лиха  по селах  Гарнокут, Бутова Долина та селищу Велика Багачка, яку очолює Великобагачанський селищний голова Ю. Б. Саковський.

Великобагачанська селищна рада повідомляє, що відповідно розпорядження голови обласної державної адміністрації за № 206 від 20.05.2016 року «Про перейменування топонімічних назв у населених пунктах області  та демонтаж пам’ятних знаків» , перейменовано наступні вулиці у селищі: вул. Лібкнехта Карла перейменована на вул. Затишна, вул. Пролетарська здобула назву Козацька, провулок Воровського названий провулком Святковий, провулок Жовтневий перейменований на провулок Зелений, вул. Жовтнева стала вул. Європейська, вул. Піонерська здобула назву вул. Весняна, вул. Чапаєва перейменована на вул. Бузкова.

31 травня пройшла  сесія Великобагачанської селищної ради. Розглянуті питання бюджету та фінансів, земельні питання та інше. В кінці сесії селищний голова Ю. Б. Саковський проінформував депутатів про завдані збитки із - за поганих погодних умов по селах Гарнокут, Бутова Долина та селищу Велика Багачка.

Стежте за наступними випусками!                                    Прес – служба Великобагачанської селищної ради