Великобагачанський район, Полтавська область

Конкурс на заміщення вакантної посади

Великобагачанська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста   юрисконсульта .

Вимоги до претендентів:   освіта  вища  за спеціальністю, стаж роботи не менше 3 років, знання Законів України, постанов, інших нормативно-правових актів   діяльності органів місцевого самоврядування,  вільне володіння українською мовою, практичні навики  роботи з комп’ютером.

Оплата праці  згідно  штатного розпису.

Особи, які бажають  взяти участь  у конкурсі подають  до конкурсної комісії документи, передбачені постановою   Кабінету Міністрів Укрвїни №169 від 15.02.2002 року.

Документи приймаються  протягом місяця з дня опублікування  оголошення за адресою сел. Велика Багачка, вул. Каштанова,20.

Довідки за тел.9-11-02, 9-15-06