Інформаційний бюлетень № 17

Дата: 03.06.2016 10:10

РІДНЕ СЕЛИЩЕ

Інформаційний бюлетень № 17

Великобагачанська селищна рада продовжує інформувати про свою діяльність:

19 травня на території колишнього ККП  відбувся « чистий четвер», де збивали секції штахету для огорожі дитячого майданчика у сквері «Молодіжний».

До роботи долучилися 11 осіб (чоловіки) від таких організацій та установ:

v    Управління агропромислового розвитку - 1 чол.;

v    Районний суд – 1 чол.;

v    Великобагачанська районна рада – 1 чол.;

v    Великобагачанський територіальний центр соціального обслуговування –   2 чол.;

v    Відділ освіти, молоді та спорту – 2 чол.;

v    Великобагачанський районний будинок творчості дітей та юнацтва – 2 чол.;

v    ДНЗ «Дзвіночок» - 2 чол.;

v    ОКВПВКГ « Миргородводоканал » - 1 чол.;

20 травня жінки продовжили фарбувати штахет від 6 організацій та установ, зокрема:

·       Великобагачанська центральна районна бібліотека – 1 чол.;

·       ЦПЗ № 5 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» - 1 чол.;

·       Управління агропромислового розвитку - 1 чол.;

·       Великобагачанський територіальний центр – 2 чол.;

·       Відділ освіти, молоді та спорту – 2 чол.;

·       ДНЗ «Дзвіночок» - 2 чол.;

21 травня відбувся черговий тур з футболу між командами ДЮСШ «Велика Багачка» та ФК « Радивонівка ». На виїзді в селі Радивонівка команда ДЮСШ «Велика Багачка» зіграла з рахунком 1:1. Гол забив Тимченко Давид.

22 травня жителі селища Велика Багачка - Проскура Сергій Васильович та Проскура Юрій Васильович провели благоустрій території навколо пам’ятника Т. Г. Шевченко.

Приватний підприємець Вороненко В’ячеслав Михайлович посприяв у завезенні піска на дитячий майданчик скверу «Молодіжний» біля стадіону «Колос».

Прийнято рішення про демонтаж пам’ятника  «Козаку» та перевезення його на територію колишнього ККП в зв’язку з тим, що дерев'яний пам'ятник знаходиться в аварійному стані.

Земельна ділянка площею 0,1 га. в  районі «Великобагачанського райавтодору» та вул. Марусенка повернута в розпорядження селищної ради. Дана земельна ділянка планується під дитячий майданчик для дітей вулиці Марусенка та прилеглих вулиць селища

Для безпечного переходу пішоходів та заборони розвороту громадського транспорту на пішохідному переході на односторонці по вул. Шевченка встановлено дві клумби.

Висловлюємо подяку за надані  квіти для висадження в грунт жительці села Байрак Яременко Наталії Василівні та жителям селища Велика Багачка:

Терещенко Валентині Петрівні;

Пилипенко Валентині Андріївні;

Самойленко Ніні Петрівні;

Єкімченковій Ніні Петрівні;

Кропивці Любові Михайлівні.

Замовлена «Власна поштова марка» для селищної ради із зображенням кобзаря Великобагачанщини Ф. Кушнерика. Ювілейний випуск приурочений до річниці селища Велика Багачка. Марка матиме вільне ходження по території України.

19 травня в приміщенні актового залу районного відділу освіти відбулася зустріч з жителями багатоквартирних будинків Великої Багачки та с. Бутова Долина, де проводилось обговорення про створення «Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» ( ОСББ ). На зустрічі були присутні заступник голови райдержадміністрації з питань житлово – комунального господарства Олексенко Григорій Петрович, секретар Великобагачанської селищної ради Срібна Людмила Олексіївна, юрисконсульт селищної ради Писаренко Анатолій Ананійович, директор КП «Великобагачанський житлосервіс» П’ятак Євгеній Юрійович, майстер «Миргородтеплоенерго» Ільїн Василь Олександрович. Питання дуже важливе, тому що стосується подальшої форми управління багатоквартирним будинком. До речі, жителям багатоквартирних будинків до 1 липня 2016 року потрібно остаточно визначитися з формою управління свого будинку. В разі не визначення, то орган місцевого самоврядування буде призначати управителя, або керуючу фірму для управління будинком.

Шановні жителі ,доля ваших будинків у ваших руках!

25 травня на продовження теми створення ОСББ пройшла сходка жителів двохповерхових будинків в с. Бутова Долина. Були обрані відповідальні за будинками. На сходці були присутні : заступник селищного голови – Каленіченко Анатолій Миколайович та керівник «Житлосервісу» - П’ятак Євгеній Юрійович.

Висадка квітів по односторонці завершена.

Силами лісгоспу ( керівник Кожем’яка Микола Миколайович ) відновлено  глядацький зал в сквері «Молодіжний». Установлена одна урна на дитячому майданчику у сквері «Молодіжний».

Приватний підприємець Колінько Олександр Григорович надав дошки для облаштування лавок біля КБ «ПриватБанк». Роботи по облаштуванню лавок провів Романченко Олексій Григорович.

26 травня за участю представників організацій та установ селища пройшов «чистий четвер». Залучені були наступні організації :

Військовий комісаріат – 2 чол.;

ДНЗ «Дзвіночок» - 2чол.;

ЦРЛ -12 чол.;

Центральна районна аптека (керівник Кравченко Павло Опанасович) -2 чол.;

Великобагачанська районна рада – 1чол.;

ОКВПВКГ «Миргородводоканал» - 1 чол.,

Великобагачанський територіальний  центр – 1 чол.;

Великобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 чол.;

ВАТ «Укртелеком» -1чол.;

Відділ освіти молоді та спорту -2 чол.;

Великобагачанський районний будинок творчості дітей та юнацтва -1 чол.;

Прокуратура – 1 чол.;

Великобагачанська  центральна районна бібліотека – 1 чол.;

ЦПЗ №5 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» -2 чол.;

Управління агропромислового  розвитку – 1 чол.;

Ветлікарня – 1 чол.;

КП «Великобагачанський житло сервіс» -2 чол.

Стежте за наступними випусками!

Прес-служба Великобагачанської   селищної ради