Інформаційний бюлетень №67

Дата: 10.05.2017 09:35

РІДНЕ СЕЛИЩЕ

Інформаційний бюлетень № 19 (67)

5.05.2017

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні великобагачанці та гості нашої громади!

Від імені депутатів, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з великим святом Перемоги! Зі святом, велич якого не тьмяніє з роками і десятиліттями, зі святом, яке завжди відзначали зі сльозами на очах — адже занадто високою була для нашого народу ціна Перемоги. Завдання нинішнього і всіх майбутніх поколінь — зберегти пам’ять про подвиг воїнів-визволителів, про всіх відомих і невідомих героїв. Міцного здоров’я вам, дорогі краяни, мирного неба і впевненості у благополуччі завтрашнього дня!

Щиро ваш,

Великобагачанський селищний голова Юрій Саковський

Шановні жителі Великобагачанської об’єднаної територіальної громади!

Дякую всім, хто прийшов 30 квітня на виборчі дільниці, щоб визначити своїм голосом майбутнє громади. Дякую тим виборцям хто проголосував за мене, як за кандидата на посаду селищного голови. Для мене це велика гордість і велика відповідальність, бо вимагає докладання всіх зусиль, щоб виправдати цю високу довіру. Дякую тим, хто віддав голоси іншим кандидатам — у такий спосіб ви реалізували право на своє бачення майбутнього Великої Багачки і всієї громади. Перед новообраним селищним головою і депутатами селищної ради постають складні завдання забезпечити соціально-економічний і культурний розвиток всіх населених пунктів громади, забезпечити належний рівень адміністративних послуг для кожної людини, незалежно від місця її проживання.

З повагою,

Великобагачанський селищний голова Юрій Саковський

30 квітня відбулися перші вибори Великобагачанського селищного голови і депутатів Великобагачанської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Вибори пройшли в межах чинного законодавства, спокійно і без порушень. Згідно з уточненими попередніми даними, вибори принесли наступні результати.

Великобагачанським селищним головою обраний САКОВСЬКИЙ Юрій Борисович.

Депутатами Великобагачанської селищної ради обрані:

Округ №1 — ЯРОШЕНКО Сергій Миколайович.

Округ №2 — ГРИБОВОД Геннадій Михайлович.

Округ №3 — БІЛЕНКО Володимир Пилипович.

Округ №4 — ЯКИМЕНКО Олександр Володимирович.

Округ №5 — СКОРОДЕНКО Людмила Олексіївна.

Округ №6 — МОРОЗ Андрій Іванович.

Округ №7 — ТУР Ольга Володимирівна.

Округ №8 — БАЗАЛУК Сергій Іванович.

Округ №9 — СРІБНА Людмила Олексіївна.

Округ №10 — ОНИЩЕНКО Олег Олексійович.

Округ №11 — БУТ Володимир Андрійович.

Округ №12 — БУТЕНКО Віктор Михайлович.

Округ №13 — КАПІНУС Андрій Олександрович.

Округ №14 — МАКАРЕНКО Олександр Анатолійович.

Округ №15 — ЖИВОЛУП Антоніна Павлівна.

Округ №16 — ЖУРАВЕЛЬ Володимир Пилипович.

Округ №17 — УДОД Тамара Олексіївна.

Округ №18 — ТРОНЬКО Владислав Миколайович.

Округ №19 — ОВЧАРЕНКО Сергій Павлович.

Округ №20 — ВИШАР Василь Іванович.

Округ №21 — КОРНІЄНКО Петро Петрович.

Округ №22 — ГРИЦЕНКО Петро Васильович.

Округ №23 — ВЕЛИКИЙ Олександр Іванович.

Округ №24 — ІВЧЕНКО Оксана Василівна.

Округ №25 — БАЛЮК Олександр Васильович.

Округ №26 — ЯРКИЙ Антон Григорович.

Стараннями працівників районного центру зайнятості (директор Федір Верховінін) продовжений благоустрій саду, що прилягає до будівлі РЦЗ, зі встановленням нового паркану навколо нього. Закликаємо керівників підприємств, організацій, установ брати приклад і збільшити обсяг робіт з благоустрою.

3 травня у Великій Багачці відбувалася презентація прибиральної машини «Чистий шлях» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Дана промо-акція стала можливою завдяки співпраці селищного голови Юрія Саковського і голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька. «Чистий шлях» — спецмашина, створена на основі відомого шведського механізму «Бродвей». Її завдання — прибирання магістральних вулиць і проспектів міст від пилу, бруду і сміття. У Великій Багачці «Чистий шлях» пройшовся на безоплатній основі в тестовому режимі  вулицями Шевченка і Набережною, зібравши на проїжджих частинах кілька тонн вуличного бруду. На тестуванні спецмашини були присутні представники міської влади Миргорода, Великобагачанський селищний голова Юрій Саковський, його заступник Анатолій Каленіченко, виконувачі обов’язків старост Великобагачанської селищної ради Лідія Філіпенко, Лідія Гордусенко, Ніна Большачкова, Олександр Лобур, депутати селищної ради Сергій Ярошенко, Віктор Бутенко, Олександр Шульга. Наразі аналогічні механізми використовують комунальні підприємства Києва, Кременчука, Дніпра, але у майбутньому, можливо, вони виявлять себе на вулицях інших міст і містечок. Селищна рада дякує за сприяння в організації візиту голові селянського фермерського господарства «Меридіан» Олексію Луценку і жителю Великої Багачки Олександру  Бачуріну.

Завдяки зусиллям працівників газового господарства (начальник Євген Маковецький) демонтована решітка непарної частини зливової каналізації на вулиці Шевченка. Ремонтні роботи на вказаній ділянці дороги продовжаться найближчим часом.

Офіційні, неофіційні свята та пам’ятні дати в Україні наступного тижня:

8 травня — День пам’яті і примирення; Міжнародний день Червоного Хреста.

9 травня — День Перемоги.

12 травня — Всесвітній день медичних сестер; День екологічної освіти.

13 травня — День матері; Всесвітній день справедливої торгівлі.

Хай вам щастить!

ПРЕС-СЛУЖБА ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ