Інформаційний бюлетень № 16(85)

Дата: 25.09.2017 09:10

НАША ГРОМАДА

Інформаційний бюлетень № 16 (85)

15.09.2017

12 вересня відбулося засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Великобагачанської об’єднаної територіальної громади. До складу робочої групи увійшли представники місцевого самоврядування, працівники різних галузей економіки і соціальної сфери, підприємці з різних населених пунктів громади. В ньому брали участь виконавчий директор Асоціації ОТГ Валентина Полтавець і консультант проекту Ірина Ковра. Зібрання відкрив селищний голова Юрій Саковський. Основною темою засідання стало впровадження інструментів сучасного муніципального менеджменту в об’єднаних територіальних громадах. Після завершення теоретичної частини семінару, яку доповіли присутнім київські експерти, учасники Робочої групи брали участь у практичних заняттях з теми.

11 вересня, з нагоди храмового свята, свій День села відзначала Радивонівка. Учасників урочистостей привітали селищний голова Юрій Саковський і директор агрофірми «Україна», член виконавчого комітету селищної ради, Герой України Іван Балюк. У святкових заходах брали участь в. о. старости Лідія Філіпенко, депутати селищної ради Антон Яркий, Оксана Івченко, Олександр Балюк. Музичний супровід свята забезпечували народний аматорський колектив Бутоводолинського СБК «Булава», директор місцевого Будинку культури Анжеліка Різніченко, студентка музичного училища імені М. Лисенка, уродженка Радивонівки Марина Виповська, найменша сільська мисткиня Влада Дзюбенко.

Під час перебування з робочою поїздкою в Києві селищний голова Юрій Саковський зустрівся з керівництвом Міністерства регіонального розвитку. Основною темою розмови була розробка стратегічного і генерального планів розвитку населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

Відбулося чергове засідання організаційного комітету з відзначенням Дня Великої Багачки. Члени оргкомітету вирішили коло питань, пов’язаних з формуванням концертної програми та виконанням необхідних робіт щодо передсвяткового благоустрою.

12 вересня відбулася сесія Великобагачанської районної ради, в якій брали участь селищний голова Юрій Саковський, заступник селищного голови Віктор Беркало, депутат селищної ради Сергій Ярошенко. До порядку денного сесії були внесені питання про передачу майна установ освіти, культури тощо, які з 2018 року будуть фінансуватися із селищного бюджету і перебуватимуть в управлінні об’єднаної територіальної громади. Депутати районної ради проголосували за передачу приміщень, стосовно іншого майна рішенням районної ради буде створена відповідна комісія з його поступової передачі.

В Устивиці відбулося зібрання громадськості села з приводу перспектив створення об’єднаної територіальної громади або приєднання до вже існуючої ОТГ. Перед учасниками зібрання виступив Великобагачанський селищний голова Юрій Саковський, який поінформував присутніх про діяльність вже утвореної об’єднаної територіальної громади, її труднощі і перспективи.

8 вересня, з нагоди Дня працівника нафтової, газової і нафтопереробної промисловості, селищний голова Юрій Саковський зустрівся з працівниками Великобагачанської дільниці району газового постачання. Він привітав працівників галузі з професійним святом, а також вручив подяки селищної ради працівникам дільниці — контролеру Максиму Бужину і водію Івану Свічкарю.

16 вересня відбудеться святкування Дня Степанівки «Степанівському роду нема переводу». Початок урочистостей о 14 годині на подвір’ї Степанівської загальноосвітньої школи.

Дякуємо керівництву і працівникам магазину «Кулінічі» у Великій Багачці (вулиця Каштанова) за ремонт східців біля приміщення магазину і благоустрій прилеглої території.

На подвір’ї фельдшерсько-акушерського пункту Пушкаревого проведене видалення чотирьох аварійних дерев.

Проводяться роботи з благоустрою об’єктів соціальної інфраструктури Якимового. За ініціативи директора Якимівської загальноосвітньої школи, члена виконкому селищної ради Наталії Пицяк триває фарбування встановленого навесні нинішнього року паркану навколо школи. На території Якимівського СБК (директор Тамара Тронько) завершується відсипка ґрунтом раніше збудованих бетонних доріжок.

Додатково встановлені 2 контейнери для утилізації поліетиленових пляшок біля 120-квартирного будинку та біля магазину «Ласунчик» на вулиці Гірській. Наразі загальна кількість таких контейнерів на вулицях Великої Багачки досягла 4 штук.

Завдяки старанням депутата селищної ради Василя Вишаря відновлене електропостачання в домогосподарстві одинокого літнього мешканця Балюків.

Черговий тур першості району з футболу приніс наступні результати: Радивонівка — Степанівка 0:3; Довгалівка — Білоцерківка 0:5; Устивиця — Багачка Перша 5:1. Гра команд Байрака і Гоголевого перенесена на пізніший термін на прохання гостей. У наступному турі 16 вересня зустрічаються Гоголеве — Багачка Перша; Степанівка — Устивиця; Білоцерківка — Радивонівка; Байрак — Довгалівка (у Великій Багачці). Початок усіх матчів о 16.00.

Офіційні, неофіційні свята та пам’ятні дати в Україні наступного тижня:

14 вересня — День мобілізаційного працівника.

15 вересня — Міжнародний день демократії.

16 вересня — День фармацевтичного працівника України; День винахідника і раціоналізатора України; Міжнародний день охорони озонового шару.

17 вересня — День працівників лісу; День рятувальника.

19 вересня — День народження «Смайлика».

21 вересня — Міжнародний день миру.

За інформацією Великобагачанського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану з 30 серпня по 13 вересня відділом зареєстровані 5 народжень, 5 смертей та 3 укладення шлюбу. Розлучення за звітний період не реєструвалися.

Хай вам щастить!

ПРЕС-СЛУЖБА ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ