Інформаційний бюлетень № 16

Дата: 03.06.2016 08:53

Р І Д Н Е       С Е Л И Щ Е

Інформаційний бюлетень №16

Продовжуємо  інформацію про проведену роботу по благоустрою населених пунктів селищної ради.

Висловлюємо подяку  жителям  селища Велика  Багачка  Онищенку Олегу  Олексійовичу та Чобітьку Олександру Миколайовичу  за виготовлення та встановлення власноруч дошки оголошень по вулиці  Жовтнева, 108.

Незважаючи на погіршення погоди, проводилися активно роботи по окультуренню та благоустрою селища. У центрі Великої Багачки по вулиці Шевченка біля ресторану «Перлина» виконана робота по вивезенню землі: розчищений  розділовий бордюр односторонньої дороги. Почали  частково висаджувати насіння чорнобривців і розсаду  різних однорічних квітів у грунт . Розсаду та насіння квітів безкоштовно отримали від: Кулик Тамари Петрівни, Товстошкур Людмили  Олексіївни, Єкімченкової Лідії Федорівни, Бутенка Михайла Олександровича, Овчаренко Надії Миколаївни, Бутенко Надії Василівни. Трутень Ганна Петрівна, жителька вул. Скелі своїми руками виростила розсаду айстр та передала до селищної ради. Журавель Володимир Григорович надав розсаду чорнобривців, сальвії, петунії. Насіння майорців отримали від Писаренко Світлани Миколаївни, а гладіолусів – від  Шатлової Світлани Миколаївни. Також розсадою  квітів  допомогли Овчаренко Надія Миколаївна, Лиховид Алла Володимирівна, Тютюнник Наталія Володимирівна із Дзюбівщини, Тронько Людмила Миколаївна, Базалук Оксана Віталіївна, Радіонова Таміла Олександрівна. Всі ці люди надали квіти з бажанням, щоб Велика Багачка була квітучою і красивою!

На односторонці  працювали чотири одиниці техніки: два екскаватори (керівники Шостя В’ячеслав Григорович, Яцюк Олександр Олексійович). Депутат селищної ради Живолуп Олег Миколайович і приватний підприємець Вороненко В’ячеслав Михайлович виділили  автомобілі «КАМАЗ», а голова фермерського господарства Балюк Сергій Данилович посприяв у роботі  трактором з причепом. Трактор з бочкою для поливу при висадженні квітів надав фермер Луценко Олексій Ілліч, а також тимчасово працюючі  робітники по благоустрою селища Лещенко Олена Володимирівна, Шатлова Світлана Миколаївна, Джурка Лариса Павлівна, Писаренко Світлана  Миколаївна, Семенюк Олександр Васильович.

Встановлено два квітники, один з яких біля магазину «Ласунчик» , інший - на початку вулиці Набережна.

Працівникам  ЦПЗ № 5 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»  передана фарба для фарбування поштових скриньок, які знаходяться на вулицях селища. Висловлюємо подяку районній центральній лікарні (Гавловський Л. О.) за надання двох бензотримерів по скошуванню трави.

Користуючись нагодою надаємо наступну  інформацію: біля території першої ферми є великий клен під яким знаходиться труба в якій народилося 7 цуценят. У працівників селищної ради не здіймається рука занапастити життя цих тварин. Звертаємось з проханням до  небайдужих жителів селища забрати цуценят по домівках, які Вам стануть надійними та вірними друзями.

18 травня в приміщенні Великобагачанського районного краєзнавчого музею відбулася персональна виставка робіт художниці Альони Сердюченко. Митець передала в своїх картинах філософський сенс людської сутності, а також були портрети відомих музикантів та акторів, зокрема Одрі Хепберн, Чарлі Чаплін, портрети воїнів, які знаходяться в «АТО» , також картини простих людей, в яких розкритий внутрішній стан глибини душі. Цього дня Великобагачанській селищний голова Ю. Б. Саковський привітав завідуючу музею ( Щербина Катерина Олексіївна) з Міжнародним днем музеїв та вручив квіти.

Для виконання робіт в зимовий та літні періоди для комунальної служби селища придбано трактор «ФОТОН – 454» .

Приватний підприємець Чорномазов Денис Анатолійович надав штахет для облаштування дитячого майданчика у сквері «Молодіжний»

19 травня, напередодні Дня працівників банківських установ, в актовій залі селищної ради відбулася зустріч   селищного голови  Ю. Б. Саковського з керуючими  Великобагачанськими відділеннями  АТ «Ощадний банк» О. В. Шостею,  О. В. Вороненко  «ПриватБанк» , Т. М. Шульгою «Райфайзен Банк Аваль» , Т. М. Почеп «Полтава -Банк» )  та вручив грамоти за високу культуру, професіоналізм і організованість в роботі по обслуговуванню жителів Великобагачанської громади. А також вручив подяки  ветеранам праці  Кравцовій Валентині Олександрівні, Карпунець Валентині Олексіївні, Олексенко Любові Іванівні, Трегубенко Вірі Іванівні, Ковтун Ганні Іванівні, Пилипович Любові Федорівні, Шості Григорію Дмитровичу   за багаторічну роботу в банківській системі району, активну громадську позицію.

18 травня відбулася зустріч з новопризначеним директором Полтавського відділення « Укрпошта» ( Мазур Олександр Володимирович). Селищний голова Ю. Б. Саковський звернувся з проханням привести до відповідального стану поштові скриньки.   Працівникам  ЦПЗ № 5 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»  передана фарба для фарбування поштових скриньок, які знаходяться на вулицях селища.

Користуючись нагодою звертаємось до жителів селища допомогти насінням низькорослих квітів для завершення висадки

Стежте за наступними випусками!

Прес-служба Великобагачанської   селищної ради