8Інформаційний бюлетень № 28

Дата: 08.09.2016 16:09

РІДНЕ СЕЛИЩЕ

Інформаційний бюлетень № 28

Великобагачанська селищна рада продовжує інформувати населення про свою діяльність.

6 серпня на стадіоні «Колос», що у Великій Багачці відбулася чергова гра чемпіонату Великобагачанського району з футболу між командами ФК «ДЮСШ» Велика Багачка та ФК «Якимове». ФК «ДЮСШ» зазнала поразки.

9 серпня селищний голова привітав з Днем народження Кучму Леоніда Даниловича (Президент України 1994 – 2005 рр.) та побажав всього найкращого і подякував за допомогу, що надавалась на протязі багатьох років Великобагачанському району та зокрема селищу Велика Багачка.

В черговий раз підгорнуто звалище на полігоні твердих побутових відходів в селищі Велика Багачка.

Виконано ямковий ремонт асфальтом по вул. Чекалових.

Висловлюємо вдячність члену виконавчого комітету Хорольському Борису Олександровичу за організацію  дискування пляжу в  зоні відпочинку на правому та лівому берегах  річки Псьол.

Подяка Ігнатенку Михайлу Михайловичу за надані два велосипеди для потреб селищної ради.

Дякуємо фермеру Луценку Леоніду Іллічу за організацію поливу квітів по вул. Шевченка.

Інформуємо населення  селищної ради про порядок отримання коштів за пріоритетними напрямками підтримки малих сільськогосподарських товаровиробників в 2016 р. З метою відшкодування вартості витрат на проведення штучного осіменіння маточного поголів’я великої рогатої худоби в сімейних фермах та особистих селянських господарствах, які утримують від 3 до 20 корів, будуть повернені кошти  у розмірі 100% вартості послуг.

Дякуємо фермеру Балюку Сергію Даниловичу за ямковий ремонт дороги  до кладовища  в с. Бутова Долина.

Відкорегований  довідник з уточненнями та з додатковою інформацією для користування депутатів, членів виконавчого комітету, для використання в роботі.

11 серпня  на території скверу «Ювілейний» відбувся «чистий четвер», де вирубували кущі, скошували траву, чистили бордюри. До роботи долучилися  13 осіб від таких організацій:

• Управління праці та соціального захисту населення – 1 чол.;
  • Управління агропромислового розвитку – 1 чол.;
  • ЦПМСД – 1 чол.;
  • Великобагачанський пенсійний фонд -1 чол.;
  • Великобагачанський районний військовий комісаріат – 1 чол.;
  • ЦПЗ № 5 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»  -  2 чол.;
  • Відділ освіти, молоді та спорту – 2 чол.;
  • Великобагачанська районна рада –  1 чол.;
  • ЦРЛ – 1чол.;
  • ОКВПВКГ «Миргородводоканал»  - 1 чол.;
  • Великобагачанський територіальний центр – 1 чол.;

Продовжили ремонт громадського колодязя, який знаходиться у дворі подружжя Левенець Ігоря Володимировича та Левенець Тетяни Борисівни. Подяка Галенку Володимиру Івановичу та Левенець Володимиру Ігоровичу за зроблений підмурок до колодязя. Дякуємо Кравченку Павлу Опанасовичу за частину наданих будівельних матеріалів.

11 серпня 2016 року змонтовано скульптуру – жаби, як берегині води у селищі Велика Багачка у сквері «Ювілейний», що біля ставка. Під скульптурою є оригінальний напис. Запрошуємо всіх бажаючих прийти і подивитися! Завдячуємо майстру своєї справи, професіоналу Убийвовк Олександру Федоровичу, який неодноразово створював скульптури для селища Велика Багачка та  Великобагачанського району. Золоту корону та перстень на скульптурі виготовив житель селища Велика Багачка Різник Анатолій Іванович. Дякуємо за участь у створенні скульптури приватним підприємцям Вороненку Вячеславу Михайловичу, Яцюку Олександру Олексійовичу, жителю селища Фененко Олександру Вікторовичу.

В наслідок буревію 11 серпня було нанесено значних збитків мешканцям сіл селищної ради. Проводиться робота по ліквідації наслідків стихійного лиха.

Стежте за наступними випусками!

Прес – служба Великобагачанської селищної ради