Великобагачанська громада
Великобагачанський район, Полтавська область

Виконавчий апарат селищної ради

Большачкова Ніна Віталіївна - в.о. старости Степанівського старостинського округу.

Гордусенко Лідія Володимирівна - в.о. старостиБагачанського Першого старостинського округу.

Лобур Олександр Миколайович - в.о. старости Якимівського старостинського округу.

Філіпенко Лідія Миколаївна - в.о. старости Радивонівського старостинського округу.

Бієнко Любов Віталіївна - працівник військогового обліку.

Фелоненко Яна Юріївна  - оператор комп'ютерного набору.

Кіяшко Віра Василівна  - діловод Великобагачанської селищної ради.

Семенюта Тетяна Миколаївна - прес-секретар.

Відділ юридичної та кадрової роботи

Бехтер Аліна Вікторівна - спеціаліст І категорії по роботі з персоналом.

Бут Дмитро Віталійович - спеціаліст І категорії юрисконсульт. 

Відділ містобудування та земельних відносин 

Гладка Тетяна Миколаївна - начальник відділу містобудування та земельних відносин.

Микитенко Олександр Михайлович - спеціаліст І категорії - архітектор.

Кулик Альона Сергіївна - землевпорядник Великобагачанської селищної ради.

Прибок Людмила Іванівна - землевпорядник Степанівського старостинського округу.

Нечай Валентина Михайлівна - землевпорядник Радивонівського старостинського округу.

Бровко Людмила Григорівна - землевпорядник Багачанського Першого старостинського округу.

Овчаренко Лідія Михайлівна - землевпорядник Якимівського старостинського округу.

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Федорченко Людмила Григорівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.

Христенко Любов Василівна - спеціаліст І категорії, бухгалтер

Гирька Галина Василівна — спеціаліст І категорії, бухгалтер

Немич Олена Анатоліївна - бухгалтер.

Шарпанцова Ірина Анатоліївна - бкхгалтер.

Пицяк Ольга Василівна - бухгалтер.

Кузуб Наталія Вікторівна - бухгалтер.

Відділ освіти, молоді та спорту

Яценко Оксана Володимирівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту

Кропивка Валентина Андріївна- діловод відділу освіти, молоді та спорту

Вовк Алла Анатоліївна - інженер відділу освіти, молоді та спорту.

Кожушко Тетяна Михайлівна -спеціаліст I категорії відділу освіти ,молоді та спорту.

Фінансовий відділ

Зленко Марина Миколаївна - начальник фінансового відділу.

Гущіна Аліна Олегівна - спеціаліст І категорії фінансового відділу.

Товстоліт Юлія Юріївна - спеціаліст І категорії фінансового відділу.

Відділ благоустрою

Маслов Леонід Іванович - начальник відділу благоустрою

Сектор культури та туризму

Проскура Наталія Михайлівна - завідувач сектору культури та туризму.

Сектор економічного розвитку та інвестицій

Семенюта Сергій Григорович - завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій.

Загальний відділ 

Онищенко Олег Олексійович - начальник загального відділу. 

Яначек Сергій Петрович - інженер комп'ютерних систем.

Коблик Катерина Анатоліївна - діловод Якимівського старостинського округу.

Грищук Олена Іванівна - діловод Багачанського Першого старостинського округу.

Горбик Наталія Олексіївна - діловод Степанівського старостинського округу.

Логовська Зоя Миколаївна - діловод Радивонівського старостинського округу.

Відділ надання адміністративних послуг

Андріященко Сергій Дмитрович- начальник відділу надання адмін. послуг

Чередніченко Ярослав Сергійович - державний реєстратор відділу надання адмін.послуг

Гришко Віталій Володимирович - державний реєстратор відділу надання адмін.послуг

Романенко Наталія Іванівна — паспортист відділу з надання адміністративних послуг