Згадаємо Руслана Тронька, героя-земляка в своїх молитвах, щиро подякуємо йому за подвиг та побажаємо Вічного спокою та Царства Небесного.

Дата: 20.10.2021 14:37

Фото без описуФото без опису

Сьогодні нашому землякові, жителю Великої Багачки Руслану Троньку виповнилося б 40 років. Лише 40, час розквіту, втілення задуманого, нових планів… Але так сталося, що життя Руслана обірвалося 26 жовтня 2015, незабаром після дня народження. Наш земляк загинув, захищаючи свою Вітчизну, віддав своє життя за те, щоб війна не прийшла до наших домівок.

Віддаючи шану подвигу Руслана, голова селищної ради С.Горбань та представник 3 відділу Миргородського РТЦК та СП С.Сушко відвідали могилу героя, щоб покласти квіти та вшанувати його пам’ять хвилиною мовчання.

Згадаємо героя-земляка в своїх молитвах, щиро подякуємо йому за подвиг та побажаємо Вічного спокою та Царства Небесного.