Постанова "Про обрання депутатів Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області"

Дата: 23.11.2020 11:27

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ 22 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

Великобагачанська селищна територіальна виборча комісія

Миргородського району Полтавської області

П О С Т А Н О В А

смт. Велика Багачка

11 год. 30  хв.

"23" листопада 2020 року                                                               № 49

Про обрання депутатів Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області.

Згідно ч.1 ст. 269 Виборчого Кодексу України та на підставі протоколу Великобагачанської селищної територіальної виборчої комісії Миргородського району Полтавської області про результати повторного голосування з виборів депутатів  Великобагачанської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі № 3 22 листопада 2020 року, Великобагачанська селищна територіальна виборча комісія Миргородського району Полтавської області постановляє:

1. Визнати обраними депутатами Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області у багатомандатному виборчому окрузі № 3:

Базалука Сергія Івановича, 03.02.1981 року народження, громадянин України, освіта вища, позапартійний, головний лікар ветеринарної медицини ПАФ «Україна» смт Велика Багачка, суб’єкт подання Великобагачанська районна організація Політичної партії «Рідне місто».

Фелоненка Сергія Васильовича, 02.07.1979 року народження, громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, смт Велика Багачка, суб’єкт подання ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРА».

1. Оприлюднити дану постанову через засоби масової інформації, надіслати до ЦВК в порядку та за формою встановленою ЦВК, та до органу ведення Державного реєстру виборців.

Голова Великобагачанської СТВК                              Балюк Н. В.

Секретар Великобагачанської СТВК                          Пилипенко О. В.