Постанова Великобагачанської територіальної виборчої комісії №46 "Про визнання місцевих виборів депутатів Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області 25 жовтня 2020 року в багатомандатному виборчому окрузі № 1, № 2 та

Дата: 18.11.2020 14:40

Великобагачанська селищна територіальна виборча комісія

Миргородського району Полтавської області

П О С Т А Н О В А

смт. Велика Багачка

12 год.  30 хв.

"18" листопада 2020 року                                                              №   46

Про визнання місцевих виборів депутатів Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області  25 жовтня 2020 року в багатомандатному виборчому окрузі № 1, № 2 та № 8  такими, що не відбулися та призначення у вказаних  виборчих округах повторних виборів депутатів Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області .

Відповідно до протоколу про результати голосування з виборів депутатів Великобагачанської селищної ради від 27 жовтня 2020 року та відповідно постанови № 31 від 01.11.2020  року Великобагачанської селищної територіальної виборчої комісії у багатомандатному виборчому окрузі №1 визнано обраним депутатом Ярошенка Сергія Миколайовича та Филипася Андрія Васильовича, у багатомандатному виборчому окрузі № 2 визнано обраними депутатами Тур Ольгу Володимирівну, Пилипенка Олександра Володимировича та Чернуху Ольгу Василівну, у багатомандатному виборчому окрузі № 8 визнано обраними депутатами Хан Валентину Віталіївну та Діденка Ігоря Григоровича.

До Великобагачанської селищної територіальної  виборчої комісії Миргородського району Полтавської області надійшли заяви про відмову від депутатського мандату від Діденка І. Г., Филипася А. В. та Пилипенка О. В.

Відповідно до пункту 5.5  Постанови Центральної виборчої комісії №433 від 28 жовтня 2020 року про порядок реєстрації обраних депутатів, керуючись частиною 4 статті 283 Виборчого кодексу України, у разі відмови особи від депутатського мандату територіальна виборча комісія приймає рішення про призначення повторних виборів депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч осіб) у відповідних багатомандатних виборчих округах.

Згідно з частиною другою статті 195 Виборчого кодексу повторні місцеві вибори призначаються на останню неділю шістдесятиденного строку з дня прийняття рішення про їх призначення, а виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня повторних місцевих виборів.

Частиною сьомою статті 195 цього Кодексу встановлено, що орган, який відповідно до статті 194 Кодексу прийняв рішення про призначення повторних місцевих виборів, не пізніш як на третій день з дня його прийняття публікує рішення у друкованих засобах масової інформації або, у разі неможливості, оприлюднює в інший визначений ним спосіб, а також доводить зазначене рішення до відома Центральної виборчої комісії в цей же строк.

За змістом частини четвертої статті 194 Кодексу територіальна виборча комісія одночасно з прийняттям нею рішення про призначення повторних місцевих виборів оголошує про початок виборчого процесу відповідних місцевих виборів на своєму засіданні, про що зазначається у протоколі  комісії

Враховуючи викладене, відповідно  частини четвертої статті 194,
пункту 19, 4 статті 206, пункт 2, частини першої, частини шостої статті 269, статті 280, частини четвертої 4 статті 283, Виборчого кодексу України, Великобагачанська селищна територіальна виборча комісія  Миргородського району Полтавської області постановляє:

1. Визнати Діденка І. Г., Филипася А. В. та Пилипенка О. В. такими, що відмовились від депутатського мандата.

2. Призначити повторні вибори депутатів Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області в багатомандатних виборчих округах № 1, № 2 та № 8  на неділю, 17 січня 2021 року.

3. Оголосити з 28 листопада 2020 року початок виборчого процесу повторних виборів депутата Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області  17 січня 2021 року багатомандатних виборчих округах № 1, № 2 та № 8.

4. Цю постанову надіслати Центральній виборчій комісії, Великобагачанській селищній раді Миргородського району Полтавської області, відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області та оприлюднити на стенді Великобагачанської селищної територіальної виборчої комісії Миргородського району Полтавської області.

Голова територіальної селищної

виборчої комісії                                                                                  Балюк Н.В.

Секретар територіальної селищної

виборчої комісії                                                                                  Пилипенко О.В.