ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ 22 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ 22 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

Великобагачанська селищна територіальна виборча комісія

Миргородського району Полтавської області

П О С Т А Н О В А

смт. Велика Багачка

15 год. 45 хв.

"12" листопада 2020 року                                                               № 45

Про скликання сесії Великобагачанської селищної ради об’єднаної територіальної громади Полтавської області восьмого скликання про результати місцевих виборів  жовтня  року.

Відповідно до ч.2 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 282  Виборчого Кодексу України, Великобагачанська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

Скликати сесію Великобагачанської селищної ради об’єднаної територіальної громади восьмого скликання 17 листопада 2020 року о 10  годині 00 хвилин в залі Великобагачанського районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи, смт. Велика Багачка, вул. Каштанова, буд. 28 ).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про результати виборів Великобагачанського селищного голови Миргородського району Полтавської області.
  2. Вручення посвідчення обраному  Великобагачанському селищному голові.
  3. Про результати місцевих виборів депутатів Великобагачанської селищної ради об’єднаної територіальної громади Миргородського району Полтавської області 25 жовтня 2020 року.
  4. Вручення посвідчень обраним депутатам Великобагачанської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Голова Великобагачанської селищної

територіальної виборчої комісії                                  Н. В. Балюк