Постанова №33 "Про організацію підготовки та проведення повторного голосування з виборів депутатів Великобагачанської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі № 3"

Дата: 05.11.2020 08:39

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Великобагачанська селищна територіальна виборча комісія

Миргородського району Полтавської області

П О С Т А Н О В А

смт. Велика Багачка

16 год. 55 хв.

"01" листопада 2020 року                                                               № 33

Про організацію підготовки та проведення повторного голосування з виборів депутатів Великобагачанської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі № 3.

Відповідно до Постанови ЦВК № 432 від 28.10.2020 року «Про Роз’яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення повторного голосування з виборів депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч), сільського, селищного, міського голови», згідно з ч.2 ст. 196, ч.3 ст. 269 Виборчого Кодексу України  та на підставі протоколу про результати голосування з виборів депутатів Великобагачанської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі № 3, Великобагачанська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Призначити проведення повторного голосування з виборів депутатів Великобагачанської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі № 3 22 листопада 2020 року.
  2. Вважати першим днем, з якого обчислюється тритижневий строк для призначення повторного голосування, наступний день з дня прийняття даної постанови.
  3. Кандидатами в депутати до Великобагачанської селищної ради в багатомандатному виборчому окрузі вважати:

Базалука Сергія Івановича, 03.02.1981 р.н., Великобагачанська районна організація ПП «Рідне місто»

Онищенка Олега Олексійовича, 12.12.1979 р.н., Великобагачанська районна організація ПП «Рідне місто»

Фелоненка Сергія Васильовича, 02.07.1979 р.н., Полтавська обласна організація ПП «ДОВІРА»

1. Дану постанову надіслати Центральній виборчій комісії, органам ведення Державного реєстру виборців.
  2. Дану постанову опублікувати на сайті Великобагачанської селищної ради.
  3. Дану постанову вивісити на стенді офіційних матеріалів Великобагачанської СТВК для загального ознайомлення.

Голова територіальної селищної

виборчої комісії                                                          _______________  Балюк Н.В.

Секретар територіальної селищної

виборчої комісії                                                          ____________­­­___     Пилипенко О.В.