Полтавська область, Великобагачанський район

Вакантні посади

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради

Оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади відділу соціального захисту населення :

• спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради

Умови конкурсу на заміщення  вакантної посади

До претендентів на заміщення вакантної  посади

Спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради встановлюються наступні вимоги:

громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років, навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

заяву про участь у конкурсі;

заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ( у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Звертатись за адресою: смт  Велика Багачка,  вул. Каштанова, 20

Розпорядження

Увага! Розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення трьох вакантних посад спеціалістів I категорії загального відділу виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради (Якимівський , Багачансько Перший, Радивонівський  старостинські округи)

Розпорядження та умови конкурсу на заміщення вакантної посади з переліком питаннь на перевірку знання Законів України (з урахуванням специфіки функціональних повноваженнь.)