Великобагачанська громада
Великобагачанський район, Полтавська область

Список депутатів Великобагачанської селищної ради сьомого скликання

№ округу ПІБ Місце роботи, посада
1 Ярошенко Сергій Миколайович Будинок творчості дітей та юнацтва; керівник гуртка
2 Грибовод Геннадій Михайлович СФГ "С.Г.М."; головний бухгалтер
3 Біленко Володимир Пилипович Відділення медико-соціальної реабілітації територіального центру соціального обслуговування; заступник завідувача
4 Якименко Олександр Володимирович страховий експерт з охорони праці Великобагачанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області
5 Скороденко Людмила Олексіївна Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І—ІІІ ст.; заступник директора
6 Мороз Андрій Іванович Центральна районна лікарня; лікар    
7 Тур Ольга Володимирівна              Управління Держказначейства у Великобагачанському районі; провідний казначей
8 Базалук Сергій Іванович Районна державна лікарня ветеринарної медицини; завідувач відділом
9 Срібна Людмила Олексіївна Великобагачанська селищна рада; секретар ради
10 Онищенко Олег Олексійович Великобагачанська селищна рада; начальник загального відділу
11 Бут Володимир Андрійович Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; головний бухгалтер
12 Бутенко Віктор Михайлович Центральна районна лікарня; інженер з охорони праці
13 Капінус Андрій Олександрович районний сектор ГУ ДСНС України у Полтавській області; провідний інспектор
14 Макаренко Олександр Анатолійович фізична особа-підприємець
15 Живолуп Антоніна Павлівна  ФГ "Астра-Агро", голова
16 Журавель Володимир Пилипович ТОВ "Багачанське"; директор
17 Удод Тамара Олексіївна ПАТ "СК "Країна"; керівник Великобагачанського відділення
18 Тронько Владислав Миколайович СТОВ "Серпанок"; заступник директора
19 Овчаренко Сергій Павлович СТОВ "Серпанок"; директор
20 Бехтер Світлана Вікторівна помічник майстра ПП "Білоцерківська агропромислова група".
21 Корнієнко Петро Петрович ПП "Комунар"; головний агроном
22 Гриценко Петро Васильович Багачанський Перший заклад загальної середньої освіти І—ІІ ст., оператор котельні
23 Великий Олександр Іванович ПА "Агроінвест"; завідувач гаражем
24 Івченко Оксана Василівна ПАФ "Україна"; головний бухгалтер
25 Балюк Олександр Васильович ПАФ "Україна"; бригадир
26 Яркий Антон Григорович ПАФ "Україна"; заступник директора